אודות קואליטה

KOALITA cozy innovations קואליטה מוצרי נוחות חדשניים הוקמה בשנת 2018 בעקבות פיתוח וייצור של מוצר הדגל, כרית ההיריון וההנקה MoonLove (מדגם רשום ברשות הפטנטים).
הודות לעיצוב החדשני, הכרית מותאמת למספר מצבי שימוש ותומכת באימהות במהלך ההיריון, בהנקה ולאחר מכן משמשת כפוף לפעוטות וכרית נוחות לכל בני הבית. 
הפיתוח החל במהלך הריוני השלישי, מתוך חוסר נוחות בשינה וכאבי גב. התנסיתי במוצרים הקיימים לתמיכה ונוחות בהריון,
אך הרגשתי שיש מקום לנסות וליצור כרית הריון שונה, שתאפשר פתרון נח יותר, ושתתאים לאחר מכן, באופן אופטימלי, גם להנקה נוחה. 
שלב הפיתוח התחיל בבדיקה מעמיקה של הצרכים הייחודיים בשלבי ההורות הראשונית, חשיבה על פתרונות חדשים ויצירתיים, בדגש על עיצוב ארגונומי ורב שימושי. לאחר יצירת אב הטיפוס, נבחרו חומרי גלם איכותיים ובעלי המלאכה המתאימים. 

החזון שלנו הוא להמשיך ולפתח מוצרים רכים וחדשניים לאימהות ולתינוקות, בקו נקי ועיצוב מודרני, המורכבים מחומרי גלם איכותיים, מתוך מחשבה אקולוגית וכלכלית על שימוש ארוך טווח. 

נעים להכיר

אולי, אמא ל- 4 מת"א, הבעלים של קואליטה. דור רביעי (או יותר) לנשים יצירתיות וחזקות שעסקו במלאכות יד לצד עבודות חקלאות. על פי המורשת המשפחתית, סבתא רבא שלי, יקטרינה, תפרה שמלות לנשים ממשפחות אצולה, כולל שמלה שנתפרה במיוחד ונשלחה למלכה אליזבת. אני זוכרת את בית סבתי הופך לבית מלאכה לטוויית חוטי סריגה מצמר הכבשים שנגזז בקיץ. בילדותי, תקתוק מכונת התפירה של אמי היה רעש קבוע בביתנו, ואת מרבית החפצים שלנו היינו יוצרים בכוחות עצמנו. לכן, באופן טבעי, כשעלה הצורך, ניגשתי ליצירת פתרון.
אני מקווה שהתוצאה תעזור גם לכן, לחוות את התקופה המרגשת (אך מאתגרת) הזו בצורה נעימה יותר.
אולי מור, המייסדת והבעלים של חברת קואליטה
x

#{title}

#{text}

#{price}