אודות קואליטה

KOALITA cozy innovations for Moms & Babies
הוקמה בעקבות פיתוח וייצור של מוצר הדגל, כרית ההיריון וההנקה MoonLove (נמצאת בהליכי אישור מדגם רשום). הודות לעיצוב החדשני, הכרית מותאמת למספר מצבי שימוש ותומכת באימהות במהלך ההיריון, בהנקה ולאחר מכן משמשת כפוף לפעוטות וכרית נוחות לכל בני הבית. 
הפיתוח החל במהלך הריוני השלישי, מתוך חוסר נוחות בשינה וכאבי גב. התנסיתי במוצרים הקיימים לתמיכה ונוחות בהריון, אך הרגשתי שיש מקום לנסות וליצור כרית הריון שונה, שתאפשר פתרון נח יותר, ושתתאים לאחר מכן, באופן אופטימלי, גם להנקה נוחה. 
שלב הפיתוח התחיל בבדיקה מעמיקה של הצרכים הייחודיים בשלבי ההורות הראשונית, חשיבה על פתרונות חדשים ויצירתיים, בדגש על עיצוב ארגונומי ורב שימושי. לאחר יצירת אב הטיפוס, נבחרו חומרי גלם איכותיים ובעלי המלאכה המתאימים. 

החזון שלנו הוא להמשיך ולפתח מוצרים רכים וחדשניים לאימהות ולתינוקות, בקו נקי ועיצוב מודרני, תוצרת הארץ, המורכבים מחומרי גלם איכותיים, מתוך מחשבה אקולוגית וכלכלית על שימוש ארוך טווח. 

נעים להכיר

אולי, אמא ל- 4 מת"א, הבעלים של קואליטה. דור רביעי (או יותר) לנשים יצירתיות וחזקות שעסקו במלאכות יד לצד עבודות חקלאות. על פי המורשת המשפחתית, סבתא רבא שלי, יקטרינה, תפרה שמלות לנשים ממשפחות אצולה, כולל שמלה שנתפרה במיוחד ונשלחה למלכה אליזבת. אני זוכרת את בית סבתי הופך לבית מלאכה לטוויית חוטי סריגה מצמר הכבשים שנגזז בקיץ. בילדותי, תקתוק מכונת התפירה של אמי היה רעש קבוע בביתנו, ואת מרבית החפצים שלנו היינו יוצרים בכוחות עצמנו. לכן, באופן טבעי, כשעלה הצורך, ניגשתי ליצירת פתרון.
אני מקווה שהתוצאה תעזור גם לכן, לחוות את התקופה המרגשת (אך מאתגרת) הזו בצורה נעימה יותר.
אולי מור - בעלת העסק
תקנון
תקנון שימוש באתר "קואליטה"
תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

הקדמה
אתר "קואליטה" (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר מכירה ייצוגי עבור "קואליטה" והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.
בנוסף השימוש באתר זה, על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.
הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

קניין רוחני
האתר, כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקה, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "קואליטה" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "קואליטה".
בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקה, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

תוכן האתר
אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות, אך יתכנו, בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג' או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.
קישורים חיצוניים לאתר אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "קואליטה" ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראו סעיף 3), למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

ניהול משתמשים ומבקרים באתר
הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.
צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "קואליטה".

גילוי נאות
אתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.
בכל העת, ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר, המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

איזור שיפוט
בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.
x

#{title}

#{text}

#{price}